Kettle gym

Rozpocznij ćwiczenia z kettlebell 16 kg cena

Poznaj zalety kettlebell 16 kg cena

Kettlebell 16 kg cena najczęściej używany jest podczas zawodów i turniejów. Coraz częściej korzystają z niego kobiety ćwiczące na siłowni i w fitness klubach. To charakterystyczny odważnik ze spłaszczonym przodem. Trening z kettlebell niesie za sobą wiele zalet. Dzięki niemu popracujesz nad swoją wytrzymałością. Należy dodać, że ćwiczenia z odważnikami są ćwiczeniami siłowymi i wytrzymałościowymi.

Wiele partii mięśni zostaje aktywizowana do pracy. Tak naprawdę ćwiczy całe ciało, a to wpływa na jego pozytywny rozwój. Osoby ćwiczące z kettlebell zauważają spektakularne efekty w porównaniu z tradycyjnymi hantlami. Regularne treningi poprawiają nasze krążenie, wydolność oddechową i motorykę całego ciała. Zdaniem trenerów – ćwiczenia z kettlebell łagodzą bóle pleców i bardzo korzystnie wpływają na wady postawy. Sylwetka staje się smuklejsza a kręgosłup zdrowszy.

Efekty treningu z kettlebell 16 kg cena

Ćwiczenia z odważnikami pomagają zrzucić zbędne kilogramy. Spalamy kalorie wtedy, gdy pracują mięśnie całego ciała podczas wysiłku. Praca z odważnikami wymaga od nas wiele sił i sprawności. Aktywizacja wielu partii ciała powoduje, że szybciej chudniemy. Ćwiczenia z odważnikiem można wykonywać na wiele różnych sposobów, dzięki temu czas spędzony na aktywności fizycznej jest urozmaicony. Środek ciężkości, który został przesunięty wymaga ciągłego napięcia mięśni przedramienia, które utrzymują kettlebell. W efekcie zwiększasz siłę i wytrzymałość rąk. Kettlebell 16 kg cena nie jest wygórowana. Dlatego też, każdy może sobie pozwolić na zakup odważnika do ćwiczeń.

Należy jednak zwrócić uwagę na ogólną jakość odważnika i materiał, z którego został wyprodukowany. Uchwyty, czyli rączki powinny być idealnie gładkie. Dlaczego? Równa powierzchnia rączki zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia hantli podczas treningu. W profesjonalnych sklepach ze sprzętem dedykowanym siłowniom znajdziesz kettlebell o różnych ciężkościach. Jednak trening zaleca się rozpocząć od użytkowania najlżejszego odważnika, jeśli nigdy wcześniej nie ćwiczyło się z hantlami.

Dodaj komentarz