Silownia

Kettlebell 8 kg cena – jak prawidłowo ćwiczyć z odważnikiem?

Trening z wykorzystaniem kettlebell 8 kg cena

Jak rozpocząć prawidłowo trening z wykorzystaniem kettlebell 8 kg cena? Po pierwsze zastanów się, czy chcesz ćwiczyć w fitness klubie czy w domowym zaciszu. Jeśli wybierzesz fitness klub lub siłownie, koniecznie skorzystaj z pomocy trenera personalnego, który przedstawi Ci zalety treningu siłowego i zapona Cię z zastosowaniem odważników. Jeżeli wybierasz intymny trening w domowym zaciszu ważne, abyś zapoznała się z kilkoma filmami instruktażowymi na temat roli kettlebell 8 kg cena w twoim treningu. Wszystko po to, abyś czuła się maksymalnie komfortowo ćwicząc z wykorzystaniem odważnika.

Trening siłowy można podzielić na trzy kategorie ćwiczeń!

Pierwsza z nich to wyciskanie. To nic innego jak podnoszenie ciężaru ponad swoje ciało, nawet na wysokość czoła. Podnosisz ciężar oburącz nad swoją głowę z pozycji stojącej. Wyciskać możesz również z pozycji półprzysiadu, a dzięki temu mięśnie ud i pośladków rozpoczną pracę. Osoby bardziej zaawansowane mogą spróbować wyciskania z podrzutem. Jak widzisz trening z odważnikami gwarantuje dużą różnorodność kombinacji ćwiczeń. Drugą kategorią jest podciąganie, czyli unoszenie odważnika z pozycji niskiej do pozycji wysokiej. Odważnik możesz podciągać z powierzchni ziemi do klatki piersiowej.

A trzecią kategorią ćwiczeń są przysiady. To ćwiczenia polegające na uginaniu stawów kolanowych. Zaliczamy do nich tradycyjny przysiad z kettlebell na wysokości klatki piersiowej, przysiad z rękoma nad głową z obciążnikiem trzymanym nad głową oraz przysiad na jednej wyprostowanej nodze z odważnikiem trzymanym w ręce.

Dodaj komentarz